Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasze przewagi

  • Zajęcia dla chłopców od 3. do 6. roku życia
  • Zajęcia dla dziewczynek od 4. do 12. roku życia
  • Szkolenie wg systemu FC Barcelony
  • Zajęcia w małych 14-osobowych grupach
  • Treningi w dogodnym godzinach i lokalizacjach
  • Wykwalifikowana kadra trenerska
  • Obozy sportowe FCBEscola Camp
  • Ubezpieczenie i opieka medyczna
  • Profesjonalny sprzęt treningowy firmy NIKE

W niedzielę 29.03.2015 reprezentacja rocznika 2007 FC Barcelona Escola Varsovia wyruszyła w podróż do stolicy Katalonii, aby wziąć udział w 4 edycji turnieju dla oficjalnych szkół FC Barcelony z całego świata. Nasza szkoła od początku uczestniczy w tych imprezach uzyskując za każdym razem coraz lepsze rezultaty.

W minionym roku reprezentacje FCB EV z roczników 2004 oraz 2006 zajęły odpowiednio 2. i 3. miejsca, pokonując między innymi szkoły z Barcelony i Brazylii. W całych rozgrywkach udział bierze ponad 800 zawodników. W ubiegłym roku rywalizację najmłodszych obserwowali między innymi Adriano i obecny Prezydent Klubu Josep Maria Bartomeu. Kto odwiedzi chłopców w tym roku? Zobaczymy:)
Międzynarodowy turniej FC Barcelony jest świetną okazją do zdobycia boiskowych doświadczeń, zawierania przyjaźni z rówieśnikami z całego świata oraz rozgrywania meczów na obiektach ukochanego klubu. Nasi reprezentanci, poza sportowymi wrażeniami, zwiedzą również stolicę Kataloni oraz poznają niedostępne na co dzień zakamarki legendarnego Camp Nou.

We wtorek z kolei drużyna Escola Varsovia z rocznika 2001 wylatuje do Hiszpanii na turniej Mediterranean International Cup, który będzie rozgrywany na terenie całej Katalonii. Impreza piłkarska należy do najmocniej obsadzonych rozgrywek w tej kategorii wiekowej na świecie.
Oprócz naszej drużyny wystąpią również takie zespoły jak: FC Porto, FC Barcelona, Chivas USA, Inter Mediolan, Real Madryt, FC Getafe, Ajax Amsterdam, Manchester City, Reprezentacja Irlandii Północnej, FC Liverpool, Valencia, Manchester United, Villareal, FC Sevilla, Atletico Madryt, Malaga.
Klub Escola Varsovia na zaproszenie organizatorów imprezy weźmie udział w tych rozgrywkach już po raz trzeci.

 

Patronat

 Partnerzy